Nagy Zoltán
Először is szeretnénk megköszönni hogy ilyen gyönyörű szép albumot csináltál nekünk. Nyugiba megnéztük újra és csodaszép lett.
Azt beszéltük Veronikával hogy te egy JACKPOT voltál nekünk. El se tudom mondani milyen hálásak vagyunk.
A képek amiket pedig csinálták olyan …. jók hogy össze….magam. Szó szerint. Bocs hogy így írom de te egy profi vagy!!! Nagyon szépek lettek!
Köszönjük szépen!!!
Egy kis ideig nem fogunk találkozni de biztos vagyok benne hogy még fogunk együtt dolgozni![]()
Amikor a képeket nézzük majd, eszünkbe fogsz mindig jutni.
Szerémy-Bodnár Anett
Szia! Csodálatos volt minden és nagyon köszönjük a munkád! Ebből a pár képből már most biztos vagyok hogy csodás munkát végeztél! Köszönünk neked mindent, örülök, hogy téged választottunk!
Koroly Réka
Nagyon szépen köszönjük a vasárnapot Neked! 🙂 Egyrészt már most látjuk, hogy a képek szuperek lettek/lesznek! Másrészt, készülődéskor és a kreatív fotózáskor, azért még volt bennünk izgalom bőven, de a kedvességed és az irányításod nagyban segítette, hogy feloldódjunk! Örülünk, hogy Téged választottunk! 🙂
Nagyon köszönjük a képeket, nagyon szuperek! 🙂
Akiknek elküldtük mindenki elámult! :))
Iszonyatosan profi vagy! 🙂
Grünwald Cintia
Innen is nagyon szépen köszönjük a profi munkát!
Remek hangulatban telt az esküvői fotózásunk (még ásványvizet) is kaptunk ebben a hőségben! Röviden és tömören: Kedves, profi, precíz, gyors!
Szóval, csak ajánlani tudjuk!
Magyarossy Fanni
Csodálatosak lettek a fotók nagyon tetszik mindkettőnkek! Nagyon köszönjük a lehetőséget! Nagyon köszönjük a képeket, csodásak lettek!
Nagyon örülünk neki, hogy ilyen sokat küldtél.
Rozmán Alexandra
Nagyon szépen köszönjük a rugalmasságot és a profi munkát!
Bátran fogunk ajánlani mindenkinek a későbbiekben. 🙂
Kardos Dóra
Gergő, imádom ezeket a képeket!!! Egyelőre egyszerűen nem tudok többet írni, mert megállás nélkül csak lapozgatok közöttük, és nem tudom kiválasztani a kedvencem, mert mindig az az aktuális kedvencem, amit éppen nézek. De muszáj volt megírnom, hogy csodásak, éppen ilyet képzeltem, és KÖSZÖNÖM!!!
Menczer Kinga
Nagyon szép képek,mindent kihoztál a körülményekből és belőlünk. 🙂
Most kaptuk meg! Imádom őket!
Csiszér Ágnes
Gergõ által fotózott képeinket imádom, árad belõlük a jókedv. Ez részben annak is volt köszönhetõ, hogy könnyen el tudtuk engedni magunkat, még a kisfiúnk is, aki egyébként lassabban oldódó típus. Számára ez csak egy jó móka volt az ismerõs játszótéren, hisz Gergõ nem kért tõlünk semmi mesterkéltet, s elfogadta, amikor Dani már elfáradt, hisz ô is apuka. Voltak jó ötletei, de bármit csinálhattunk volna, hiszen sikerült a spontán helyzeteket is gyönyörûen megörökítenie. Nagyon hálás vagyok neki, hogy ilyen szép képeket készített rólunk, öröm lesz megöregedve is visszanézni milyen boldogok voltunk.
Dombóvári-Kovács Ilka
Nagyon jól éreztük magunkat az egész fotózás alatt. Jó volt, hogy nem pillanatokat kreáltunk a képek kedvéért, hanem Gergő a spontán kialakult helyzeteket kapta el a megfelelő időben. Így igazán kifejező képek születtek, miközben nem éreztük fárasztónak és stresszesnek a fotózást.
Dorina Borbély2025-10-12A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Annyira örülünk, hogy rátaláltunk Gergő munkáira az interneten! A jegyes- és esküvői fotóink egyszerűen gyönyörűek lettek, tökéletesen visszaadják az egész nap hangulatát. Gergővel nagyon könnyű és kellemes volt együtt dolgozni – gyors, precíz, jófej és rendkívül kreatív. Biztos, hogy a jövőben is őt fogjuk keresni, és bátran ajánljuk mindenkinek, aki profi, megbízható és tehetséges fotóst keres! 📸😊 Réka Krikus2025-09-24A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Leírhatatlanul hálásak vagyunk Gergőnek amiért ennyire profin megörökítette élettünk egyik legszebb napját. Gergő nagyon nagyon profi, rugalmas és nagyon nagyon segítőkész. Innen is nagyon köszönünk neked mindent :D Dorina Jázmin Nagy2025-09-04A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Már a jegyesfotózás után tudtuk, hogy a lehető legjobb döntést hoztuk, amikor Téged választottunk! A képeken minden fontos mozzanat, érzelem és apró részlet visszaköszön rajtuk, pont ahogyan megéltük azt. Hálásak vagyunk, hogy te örökítetted meg életünk egyik legszebb napját. Szívből ajánlunk mindenkinek, aki nem csak képeket, hanem valódi emlékeket szeretne kapni! Gergely “Tweli” Juhász2025-07-30A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nincsenek szavak amikkel letudnánk írni mennyire elégedettek vagyunk a Gergővel! Legjobb döntés volt mikor őt kértük fel az esküvőnkre fotósnak! Minden pillanatot ami fontos megörökített annak ellenére, hogy mindezt észrevétlenül csinálta. Gyönyörű képek lettek, mindemellett a buli hangulatát is úgy elevenítette meg mintha élne a kép és átlehet érezni a hangulatot. Örök életünkre csodás emlékek születtek. Mindemellett nagyon segítőkész, profi és kedves nem is kell több. Tiszta szívűnkből ajánljuk bárkinek aki fotóst keress!! Anna dr. Nagy2025-05-23A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Már az első találkozástól kezdve tudtuk, hogy jó kezekben lesz az esküvőnk fotózása. Gergő nemcsak profi a szakmájában, hanem rendkívül kedves, humoros és kreatív is. Az esküvő napján szinte észrevétlenül dolgozott, mégis minden fontos pillanatot elkapott. A képek egyszerűen lélegzetelállítóak. Nem is tudunk választani a kedvenceink közül, mert mindegyik annyira különleges. Nagyon hálásak vagyunk Gergőnek, hogy ilyen csodás emlékeink lehetnek a nagy napunkról. Mindenkinek szívből ajánljuk, köszönjük még egyszer! Borbála Angi2024-09-11A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gergő fantasztikus munkát végzett az esküvőnk napján! Teljes erőbedobással azon volt, hogy minden fontos pillanatot megörökítsen. Kedves, rugalmas, segítőkész volt, elcsípte azokat pillantásokat, mosolyokat, könnycseppeket, amiktől a képek igazán életre keltek. A fotók magukért beszélnek! Nagyon köszönjük! :) Zoltán Nagy2024-06-17A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon barátságos, közvetlen embernek ismertük meg Gergőt. Egész este nagyon keményen dolgozott az esküvőnkön és csodalátaos képekkel ajándékozott meg minket. Szakmailag kiváló munkát végzett. Egész este becsületesen végezte a munkáját és mindezt úgy hogy közben mosolygott. A kommunikáció csillagos 10-es! Bár csak az esküvőn találkoztunk először élőben, már a videohívások alkalmával megvolt közöttünk az összhang és érezhető volt hogy milyen kedves, jófej ember. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki profi fotóst keres bármilyen alkalomra. Nagyon hálásak vagyunk Gergőnek hogy életünk ezen csodás pilanatait megörökítette nekünk. Petra2024-05-28A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nem tudom eléggé ajánlani Gergőt. Fantasztikus szakember, pontos, precíz és nagyon megbízható. Az esküvőnkön minden úgy ment, ahogyan elterveztük. Örökké fogjuk nézegetni a fotókat. Hálásan köszönjük! Kamila Kułaga2024-05-09A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Greg is absolutely the best! As both a photographer and a person, he exceeded our expectations. His professionalism and attention to detail are top class. Working with him as our wedding photographer was pleasure. Within just one day after our wedding, we received 27 outstanding photos from him, which was truly amazing! Greg was also excellent at communication via email and zoom, making the entire process seamless and enjoyable. I highly recommend Greg to anyone who search a talented and reliable wedding photographer!!!
